TRWA POLISH BOOGIE FESTIVAL [GALERIA]

27 lip, 2018 | Człuchów

Neil Wilde z Wielkiej Brytanii, Black Ball Boogie z Włoch, Boppin`B z Niemiec, Szulerzy z Polski, Sam Rocket ze Szwecji, Virginia Brown & The Shameless z Włoch, The Swamp Shakers z Łotwy i Boogie Boys z Polski. To artyści, których można w tym roku oglądać w Człuchowie. Trwa tam właśnie 14-ty Polish Boogie Festival.

Jest to impreza skupiająca miłośników muzyki boogie. Co roku pod koniec lipca do Człuchowa zjeżdżają światowej sławy artyści, grupy taneczne i publiczność, która chętnie stylizuje się na lata 30-te, 40-te i 50te. To także szereg imprez towarzyszący. Są pokazy makijażu, stylizacji, tańca, zabytkowych pojazdów, a nawet wyścigi cafe racerów. Piątek i sobota to najważniejsze dni w festiwalowym rozkładzie jazdy. Dzisiaj i jutro, koncerty można oglądać na Polanie Rodzinnej.

Dzisiaj (27.07) o 16.00 startuje tam miasteczko festiwalowe. Koncert rozpocznie się o 20.00. W sobotę (28.07) o 10.00 na ulicy Jerzego z Dąbrowy – Cafe Racer Sprint. O 14.00 na Polanie Rodzinnej – miasteczko festiwalowe. O 19.00 koncert galowy. Całość prowadzi Piotr Baron, dziennikarz muzyczny Programu III Polskiego Radia.

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content