TANECZNE WAKACJE W CZŁUCHOWIE

5 lip, 2017 | Człuchów

Hip Hop, popping i dancehall zagościły w Człuchowie. Przez cały tydzień członkowie dziecięcych i młodzieżowych grup tanecznych intensywnie trenują, po to by swoje umiejętności niebawem zaprezentować całemu miastu. Nad ich przygotowaniami czuwają zaproszeni eksperci.

„Dzieciaki podczas zajęć ćwiczą improwizację i czystość ruchu” – mówi Monika Gawrońska,  koordynator wydarzenia. Wszystko po to, by w czwartek i w piątek, w różnych częściach miasta zaprezentować swoje umiejętności. „Niech mieszkańcy się nie zdziwią, gdy nagle przed mini rozstawi się grupa młodych ludzi i spontanicznie zacznie tańczyć. Chcemy w ten sposób namówić wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu i zachęcić do tańca” – dodaje Gawrońska.

Pokazy umiejętności młodych tancerzy będą organizowane spontanicznie w różnych punktach miasta. Na liście miejsc jest między innymi Rynek, Park Miejski, Polana Rodzinna, basen, a nawet szczyt zamkowej wieży. Młodzi artyści wychodzić będą w miasto w czwartek i w piątek, po godzinie 13.30.

 

 

fot: MDK Człuchów

Czytaj cały artykuł
Skip to content