SZKOŁA SPORTOWA W CZŁUCHOWIE ZAPRASZA !!!

9 mar, 2017 | Powiat człuchowski

Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie zaprasza na Dni Otwarte. Wydarzenia są jednocześnie zapowiedzią rozpoczęcia rekrutacji uczniów do tej placówki. Szkoła będzie kształciła dzieci i młodzież na poziomie podstawowym i średnim. Poniżej plan Dni Otwartych Szkoły:

17 marca 2017r w godz. 10:00 – 13:00 będzie okazja, by przyjrzeć się ofercie na kolejny rok szkolny przygotowanej przez Liceum Ogólnokształcące Sportowe, które prowadzi nabór do klasy mundurowej, ratowniczej oraz ogólnej. Szkolenie sportowe będzie prowadzone w piłce nożnej, koszykowej, siatkowej oraz w pływaniu i kajakarstwie. W ramach programu Dnia Otwartego (17.03) będzie można zobaczyć zajęcia z geografii „Świat wokół nas”, z chemii „Labirynty Tablicy Mendelejewa”, z biologii „Tajemnice ludzkiego organizmu” oraz „Droga do wolności” –  zajęcia z WOS i historii. Zaprezentują swoje umiejętności także uczniowie klasy mundurowej i ratowniczej we współpracy ze studentami i pracownikami naukowymi Akademii Pomorskiej w Słupsku. W trakcie Dnia Otwartego będą też prowadzone warsztaty teatralne, warsztaty z kreatywności i języków obcych.

18 marca 2017r. w godz. 9:00 – 12:30 Szkoła Podstawowa Sportowa będzie gościć przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Otworzy przed nimi „Bajkowy Świat Pór Roku”. Wszystko rozpocznie bajeczny pokaz akrobatyczny. Z rodzicami spotka się Dyrektor szkoły, a dzieci otrzymają zaproszenie do Restauracji „Bajkowe Pory Roku”.
Nie zabraknie, oczywiście, wątku edukacyjnego, czyli wiosenna mucha matematyczna, letni powiew wiatru, jesienny taniec liści i zimowe opowieści. Tego dnia odbędą się próby sprawności fizycznej, a o 12:30 dla chętnych rozpocznie się wspólna zabawa na pływalni.

 

tekst: ZSS w Człuchowie

Czytaj cały artykuł
Skip to content