SZANSA NA SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

8 maj, 2017 | Gmina Wiejska Człuchów

Gmina Człuchów chce wygrać siłownię zewnętrzną. Obiekt miałby stanąć na przyszkolnym boisku w miejscowości Wierzchowo Dworzec. Aby tak się stało, niezbędna będzie pomoc internautów.

Samorząd zgłosił swój akces do konkursu „Nestle porusza Polskę”, organizowanego przez Nestle Polska S.A. Spośród wszystkich zgłoszonych lokalizacji, internauci w drodze głosowania wybiorą 16 najlepszych. „Mamy nadzieję, że w gronie lokalizacji, które zyskają najwięcej punktów, znajdzie się również Wierzchowo Dworzec” – mówi Arkadiusz Kubalewski, Sekretarz Gminy Człuchów. „Liczymy na aktywność naszych mieszkańców, ich znajomych oraz wszystkich, którzy chcą nam pomóc. Im więcej głosów zdobędziemy, tym większa szansa na wygraną” – dodaje.

Głosowanie ruszy 10 maja i potrwa do 30 czerwca. Informacje o tym w jaki sposób głosować, będzie można znaleźć niebawem na stronie Gminy Człuchów: http://ugczluchow.pl/  Wartość każdej z 16, możliwych do wygrania siłowni zewnętrznych to prawie 17 tysięcy złotych. To nie pierwsza taka inicjatywa w Gminie Człuchów. W poprzednich latach, w konkursach organizowanych przez różnego rodzaju koncerny, udało się wygrać wyposażenie placu zabaw przy szkole w Rychnowach oraz sprzęt audiowizualny do szkoły w Stołcznie.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content