ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZI CZŁUCHÓW

2 gru, 2017 | Człuchów

Nie szóstego, a już trzeciego grudnia do Człuchowa przyjedzie Święty Mikołaj. Jak co roku będzie to okazja do spotkania z tą niezwykłą postacią. Będą też prezenty dla najmłodszych.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to już miejska tradycja. Co roku dzieci mają możliwość spotkać się z nim na Rynku Miejskim. W tym roku wyjątkowo spotkanie to odbędzie się w niedzielę 3 grudnia.

„Zmieniliśmy termin na prośbę rodziców, którzy w środku tygodnia pracują i nie zawsze mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Niedziela będzie za to doskonałym wyborem” – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00. Na człuchowskim Rynku stanie scena. Będzie wspólne śpiewanie kolęd oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Zgromadzonych odwiedzi także Święty Mikołaj. Punktem kulminacyjnym będzie natomiast uroczyste włączenie świateł na ogromnej choince. Organizatorzy zapowiadają, że każde dziecko, które wraz z rodzicami przyjdzie w tym czasie na Rynek, otrzyma drobny upominek. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content