STREET JAM CZŁUCHÓW 2017

20 cze, 2017 | Człuchów

Już w najbliższą sobotę (24.06) w Człuchowie zagości Sztuka Ulicy. To wydarzenie dla młodzieży w której swoją przestrzeń będą mieli zarówno muzycy, jak i tancerze, a także twórcy graffiti.

Street Jam to impreza skupiająca różnych artystów, kojarzonych z twórczością potocznie nazywaną uliczną. Są to muzycy hip-hopowi, raperzy, tancerze breakdance i grafficiarze. „W Człuchowie gościć będziemy uznanych przedstawicieli tej sztuki, w większości z Trójmiasta. Będą też nasi lokalni artyści” – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Całe wydarzenie odbędzie się na plaży nad jeziorem Rychnowskim. Impreza wystartuje o godzinie 15.00. Najpierw będą pokazy tańca. Wśród artystów znajdzie się wywodząca z Człuchowa formacja Killof Crew. W części poświęconej sztuce graffiti, będzie można spróbować swoich sił w malowaniu sprayem. O godzinie 18.00 wystartuje scena muzyczna. Swój występ zapowiedzieli: Rymson, Kaeszet, Lolu, Phantom, Rybi, Łysol WNE. Gwiazdą wieczoru będzie Gedz. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

 

grafika: MDK w Człuchowie

Czytaj cały artykuł
Skip to content