ŚRODOWISKOWY OBÓZ NAUKOWY W CZŁUCHOWIE

21 cze, 2017 | Człuchów

Studenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej przygotują swoje koncepcje zagospodarowania centrum Człuchowa. Efekty ich prac będzie można oglądać jeszcze w tym miesiącu. Całość poprzedzi konferencja naukowa na temat poprawy jakości przestrzeni publicznych miasta.

Studenci z Politechniki Gdańskiej przyjadą do Człuchowa na 6 dni. Przez ten czas będą oni oglądali miasto oraz przygotowywali wizualizacje, przedstawiające ich koncepcje zagospodarowania przestrzeni publicznej. Ich szczególnym obszarem zainteresowania ma być śródmieście.

„Oczekujemy ciekawych pomysłów przedstawionych przez osoby niezwiązane z naszym miastem. Pomysłów od osób młodych, które mają świeże spojrzenie. Liczymy na to, że studenci architektury czymś nas zaskoczą” – mówi Dorota Cieplińska z Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

Całość rozpocznie konferencja naukowa, która odbędzie się w sobotę (24.06) o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Zamku w Człuchowie. Gotowe prace studentów będzie można oglądać w czwartek (29.06) o godzinie 14.30, również w sali Zamku. Na wydarzenie zaproszeni są nie tylko mieszkańcy Człuchowa, ale także osoby zainteresowane tematyką architektury oraz zagospodarowania przestrzeni publicznej.

 

 

foto: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content