RUSZAJA PROCEDURA ZAPISÓW CHĘTNYCH NA NOWE MIESZKANIA W CZŁUCHOWIE

12 wrz, 2022 | Człuchów

Wszyscy zainteresowani wynajmem mieszkania w mającym powstać nowym bloku komunalnym w Człuchowie, mogą już składać swoje deklaracje. Rozpoczyna się proces rekrutacji chętnych, którzy chcieliby niebawem otrzymać klucze do swojego lokum.

Każdy zainteresowany powinien najpierw wypełnić ankietę, która znajduje się pod adresem: https://forms.office.com/r/SS8NtPmCsM

Formularz należy uzupełnić on-line. Jego złożenie nie jest równoznaczne z zapisami na mieszkanie. Ankieta ma wskazać ilość osób zainteresowanych mieszkaniem, określić ich oczekiwania lokalowe, a także wspomóc opracowanie regulaminu najmu, tak aby był on optymalny dla przyszłych najemców. Warto wypełnić ten dokument i skorzystać w przyszłości z przygotowywanej oferty – zachęca Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

– Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa daje naszemu samorządowi możliwość budowy nowego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, a naszym mieszkańcom daje możliwość uzyskania własnego, nowoczesnego mieszkania – dodaje wiceburmistrz.

Zaplanowany do budowy w Człuchowie nowy blok mieszkalny powstanie przy ulicy Lawendowej. Będą w nim 24 mieszkania na wynajem. Inwestycja powstaje w ramach rządowego programu Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe. Budowa obiektu ma ruszyć w przyszłym roku.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content