ROLERKOSTER ADRENALINY – CZŁUCHOWSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE

31 maj, 2021 | Człuchów

Kolejny człuchowski musical jest już gotowy. „Rolerkoster adrenaliny” pierwsi widzowie będą mogli obejrzeć już w sobotę 5 czerwca. Wejściówek jest jednak tylko sto. Trzeba będzie się pospieszyć.

Przygotowane widowisko będzie pierwszym takim wydarzeniem po prawie półtorarocznej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Jego bohaterami będą uczestnicy zajęć prowadzonych w człuchowskim MDK. – Przygotowujemy koncert, który jest pokazem tego co robimy na co dzień. Łączymy siły wszystkich pracowni estradowych, czyli muzycznej, wokalnej i tanecznej. Wybieramy repertuar, najczęściej jest on rozrywkowy, no i próbujemy zrobić musical, show ze strojami, z zespołem na żywo – mówi Adam Bondarenko, dyrektor placówki.

Pierwsi widzowie będą mogli zobaczyć to widowisko w sobotę 5 czerwca o godzinie 18.00. Ze względu na wciąż obowiązujące ograniczenia sanitarne, koncert będzie mogło obejrzeć jedynie sto osób. Aby znaleźć się na widowi, trzeba będzie dzień wcześniej (4.05) w sekretariacie MDK pobrać wejściówkę.

Dla tych, którym nie uda się zdobyć biletu, dobrą informacją będzie to, że widowisko zostanie wystawione ponownie 18 czerwca, tym razem w plenerze. Artyści zagrają, zaśpiewają i zatańczą na stadionie miejskim podczas Dni Człuchowa.

Musical „Rolerkoster adrenaliny” został także zarejestrowany wizyjnie i dźwiękowo. W przyszłości planuje się jego publikację w internecie oraz wyświetlanie go w miejscowym kinie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content