REWITALIZACJA PLAŻY I CAMPINGU – POSTĘP PRAC

26 cze, 2023 | Człuchów

Gotowe jest już zadaszenie amfiteatru, niebawem gotowe będą także boiska i nowa droga dojazdowa do pola namiotowego. W Człuchowie trwa rewitalizacja plaży i campingu nad Jeziorem Rychnowskim. Wszystko ma być oficjalnie oddane do użytku za nieco ponad pół roku.

Znaczna część prac została już wykonana. To dobra wiadomość, ponieważ zgodnie z umową na czas wakacji ciężkie roboty mają być wstrzymane. Chodzi o komfort wypoczywających na plaży i campingu. – Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Do końca tygodnia będą wykonane wszystkie prace związane z boiskami do piłki siatkowej plażowej i do piłki nożnej. Kończą się też prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego. Pierwsi turyści, którzy na początku lipca przyjadą do Człuchowa, będą mogli przetestować wszystkie te nowości – mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

Niezależnie od trwającego remontu wszystkie atrakcje znajdujące się na plaży i w jej sąsiedztwie, będą czynne – zapewnia Igor Bodziak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie. – Rozbudowaliśmy park linowy. Mieliśmy do tej pory trzy trasy, teraz mamy pięć. Są to trasy dedykowane dla dzieci mniejszych i średnich. Mamy też jedną trasę trudniejszą – mówi dalej dyrektor.

Na pewno dużą popularnością będzie się cieszyło duże boisko do piłki plażowej. Będziemy mieli teraz w zasadzie dwa boiska plażowe plus boisko wielofunkcyjne – dodaje dyrektor. Nowością będą kolejne punkty gastronomiczne oraz sezonowy sklep z odzieżą sportową. Jak co roku czynny będzie także park wodny.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

Rewitalizacja Plaży w Człuchowie

Rewitalizacja Plaży w Człuchowie

Rewitalizacja Plaży w Człuchowie

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content