PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – PONOWNIE Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI

25 maj, 2021 | Człuchów

Po długiej przerwie spowodowanej ograniczeniami sanitarnymi człuchowska publiczność będzie mogła wziąć udział w imprezie plenerowej. Już w najbliższą sobotę (29.05) na Rynku wystąpią finaliści tegorocznych edycji Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Piosenki Młodzieżowej. Impreza będzie otwarta dla wszystkich.

Przygotowywane wydarzenie ma już wieloletnią tradycję. Przegląd Piosenki Dziecięcej organizowany jest po raz 27-my, a przegląd Piosenki Młodzieżowej po raz 7-my. W imprezie biorą udział młodzi artyści nie tylko z całego Pomorza, ale również z Wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego. Najlepsi wokaliści wyłonieni w drodze eliminacji są zapraszani na przesłuchania do Człuchowa. Te rozpoczną się w sobotę o godzinie 10.00 w Miejskim Domu Kultury. – Warto podkreślić, że w tym roku naszym jurorem głównym będzie Ania Szarmach – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Przed komisją oceniającą zaprezentuje się około 50-ciu wykonawców. Najlepsi z nich zostaną zaproszeni na popołudniowy koncert z udziałem publiczności. Ten rozpocznie się o godzinie 17.30 na Rynku w Człuchowie. W części finałowej wystąpi tam także Ania Szarmach.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content