POMORSKI PRZEGLĄD PIOSENKI – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

11 maj, 2017 | Człuchów

23 Pomorski Przegląd Piosenki Dziecięcej i 3 Pomorski Przegląd Piosenki Młodzieżowej – już niebawem. Miejski Dom Kultury w Człuchowie, który jest organizatorem wydarzenia, przyjmuje zapisy. W konkursie mogą wystartować młodzi wokaliści i zespoły muzyczne z całego Pomorza.

Człuchowski konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych w regionie. To w nim stawiała swoje pierwsze kroki między innymi Natalia Szroeder, obecnie popularna polska wokalistka. Zmagania młodych uczestników zawsze ocenia profesjonalne jury. „Zainteresowanie udziałem w konkursie jest tak duże, że od kilku lat musimy organizować preeliminacje” – mówi Miłosz Gawroński z Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Każdy z kandydatów do uczestnictwa w przeglądzie musi wraz kartą zgłoszenia przysłać nagranie demo utworu, który ma zamiar wykonać w konkursie. Jury przesłucha wszystkie nagrania, a autorów najlepszych, zaprosi na scenę.

Zgłoszenia wraz z nagraniami należy nadsyłać do MDK w Człuchowie  do dnia 19 maja 2017r.

24 maja 2017r. zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do konkursu.

Sam konkurs odbędzie się 27 maja 2017r o godzinie 9.00 w sali widowiskowej MDK w Człuchowie.

Koncert laureatów odbędzie się 28 maja 2017r. o godzinie 15.00 na Rynku Miejskim w Człuchowie.

Uczestnicy konkursu są podzieleni na grupy wiekowe. W Przeglądzie Piosenki Dziecięcej to klasy I-III (1 grupa), klasy IV-VI (2 grupa), klasy gimnazjum (3 grupa). W Przeglądzie Piosenki Młodzieżowej mogą startować licealiści i uczniowie innych szkół ponadgimnazjalnych. Szczegóły dotyczące regulaminu oraz karty zgłoszeń są dostępne na stronie organizatora: www.czluchow.naszdomkultury.pl  Wstęp dla publiczności zarówno na przesłuchania konkursowe jak i na koncert galowy, będzie wolny.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content