POMOC DLA IWONY HŁADASZ – KONCERT CHARYTATYWNY

20 cze, 2017 | Powiat człuchowski

W niedzielę 25 czerwca o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie odbędzie się koncert charytatywny „Dla Iwony” projektu This Moment Music. Cena biletu cegiełki wynosi od 10 zł. W trakcie koncertu odbędą się licytacje oraz można liczyć na kawę i ciasto za „symboliczną złotówkę”. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć leczenie Iwony Hładasz, która marzy o tym, by wyzdrowieć i wychować 5-letniego synka serdecznie zapraszamy.

Iwona Hładasz z Czarnego od pięciu lat zmaga się z rakiem jelita grubego. Chorobę zdiagnozowano u niej, gdy była w ciąży. Od tej pory życie jej i rodziny to istna walka o każdy dzień. Do tej pory bardzo dzielnie radzili sobie z chorobą, leczeniem i wszelkimi kosztami. Niestety teraz nastąpił czas, gdy potrzebują dużej ilości pieniędzy na bardzo kosztowny lek. Czas byśmy teraz my pomogli tej dzielnej kobiecie i jej rodzinie.

Niestety, nastąpił dalszy postęp choroby, wzrost już istniejących guzów oraz przerzuty. 23 maja 2017r. zamknięto definitywnie leczenie pani Iwony w Klinice Onkologicznej w Bydgoszczy. Nie ma dla niej żadnego skutecznego leczenia systemowego.
 
Pojawiła się nadzieja na zatrzymanie choroby przy pomocy leku zawierającego substancje regorafeni, który niestety nie jest refundowany, a koszt miesięcznej kuracji wynosi 19 000 złotych.  Produkt jest stosowany w leczeniu osób dorosłych, u których już zastosowano lub nie można zastosować innych dostępnych metod leczenia. Koszt całego leczenia to 80 tys. złotych.
 Leczenie można wesprzeć finansowo za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, należy kliknąć na czerwony przycisk „Wspomóż” w niebieskim prostokącie na stronie http://skarbonka.alivia.org.pl/iwona-hladasz.

Wiele osób wsparło już tą drogą leczenie Pani Iwony. Dodatkowo, w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie, w którym pracuje mąż Pani Iwony uczniowie zorganizowali sprzedaż hod dogów i kanapek, a innego dnia nauczyciele upieczone przez siebie ciasta.

– Walczę każdego dnia o swoje życie, a nadzieję daje mi mój 5 letni syn. Do tej pory przy wsparciu rodziny dawałam radę samodzielnie, jednak aktualnie kwota potrzebna na leczenie przekracza moje możliwości finansowe. Ponadto w wyniku wcześniejszych chemioterapii mam uszkodzone nerki, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Dlatego zwracam się z prośbą do ludzi dobrego serca o wsparcie w ratowaniu mojego życia. Ten bardzo kosztowny lek daje szansę na moje wyleczenie i wychowanie syna – zwraca się z prośbą Iwona Hładasz.

 

tekst i grafika: organizatorzy akcji

Czytaj cały artykuł
Skip to content