PIKNIK RODZINNY – ZAPROSZENIE

11 lip, 2017 | Człuchów

Miejski Dom Kultury w Człuchowie zaprasza na piknik rodzinny. To wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę 16 lipca na plaży nad jeziorem Rychnowskim. Impreza będzie otwarta dla wszystkich. Będą koncerty, pokazy, warsztaty i dobra zabawa.

Impreza startuje o godzinie 12.00. „Warto zabrać ze sobą koszyk piknikowy, koc i dobry humor” – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. W programie mnóstwo atrakcji. Oprócz występów artystycznych, będą liczne konkursy i zabawy dla całych rodzin. Będą też pogadanki o bezpieczeństwie nad wodą i pokazy ratownictwa.

Inną z atrakcji mają być warsztaty kulinarne. Ich uczestnicy nauczą się przyrządzania prawdziwych hamburgerów. W programie jest także konkurs na najlepiej przygotowany kosz piknikowy. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda. Impreza potrwa do godziny 19.00. W tym czasie czynny będzie też park linowy i park atrakcji wodnych. Na miejscu odbędzie się także giełda staroci.

Piknik rodzinny to nowa konwencja zabawy. Do tej pory impreza ta odbywała się w różnych punktach miasta. Miała ona charakter festynu. Tym razem scena ustawiona będzie na plaży, a widownią będzie piasek i trawa wokół niej.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content