PANI JÓZEFA ZUMBĘ TAŃCZY [GALERIA]

17 lut, 2017 | Gmina Wiejska Człuchów

Ma 70 lat i wcale jej to nie przeszkadza w tym, aby ćwiczyć zumbę. Mowa o Pani Józefie Żmudzkiej – Jurkowskiej z Rychnów w Gminie Człuchów, która regularnie uczęszcza na zajęcia organizowane przez gminę.

Pani Józefa trenuje w grupie kilkunastu, sporo młodszych od siebie pań. Jak wszystkie zgodnie przyznają, nie dość, że dotrzymuje im kroku, to czasami same nie mogą za nią nadążyć. Różnica wieku pomiędzy najstarszą, a najmłodszą uczestniczką zajęć – to ponad 50 lat. Swoją pasją, pani Józefa chce zdopingować również inne kobiety do aktywności fizycznej. „Nie robię tego na pokaz, lecz dla siebie. Wszystko po to by być samodzielnym aż do starości” – mówi Pani Józefa.

Jak dodaje Małgorzata Pazdalska, instruktorka fitness, prowadząca zajęcia – Pani Józefa jest wyjątkowo zdyscyplinowanym uczestnikiem zajęć. Od października nie opuściła prawie żadnego treningu.

Zajęcia ruchowe w Gminie Człuchów są organizowane wieczorami w szkołach i świetlicach wiejskich. Prowadzą je wykwalifikowani instruktorzy. Treningi są bezpłatne i otwarte dla pań w każdym wieku.

 

 

 

fot: www.serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content