NOWOROCZNE KONCERTY DLA DZIECI I DOROSŁYCH

29 gru, 2020 | Sępólno Krajeńskie

Aż dwa koncerty noworoczne przygotowuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Niestety ze względu na ograniczenia sanitarne oba odbędą się on-line. Będzie je można obejrzeć w internecie 1 i 3 stycznia.

Nowy Rok na sępoleńskiej scenie zainaugurują artyści Opery Lwowskiej. „Usłyszycie Państwo najpiękniejsze arie, duety, walce oraz polki, obserwując jak ognisty czardasz konkuruje z romantycznym walcem. Niepodważalnym atutem Noworocznej Gali będzie przygotowany specjalnie na tę okazję balet, którego widowiskowe, choreograficzne układy będą mogli Państwo podziwiać na tle przepięknej scenografii. Międzynarodowa obsada artystów specjalizujących się w muzyce wiedeńskiej i węgierskiej bez wątpienia zapewni Państwu niezapomniany wieczór” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Transmisję z tego koncertu będzie można obejrzeć 1 stycznia o godzinie 19.00 na kanale Youtube CKiS oraz na profilach facebookowych CKIS i Gminy Sępólno Krajeńskie.

3 stycznia o godzinie 15.00 na tych samych kanałach internetowych obejrzeć będzie można z kolei artystów z Royal Lviv Ballet. Tym razem będzie to koncert dla dzieci. Tytuł spektaklu to „Królewna Śnieżka”. – Śnieżka wraz z Krasnoludkami szykują się na bal, nie może Was na nim zabraknąć! – zachęca ponownie Michał Pick. Dostęp do obu koncertów jest w sieci nieograniczony. Do wspólnego oglądania warto zaprosić także rodziców.

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content