NA MAJÓWKĘ DO CZŁUCHOWA

28 kwi, 2022 | Człuchów

Trzy dni dobrej zabawy zapowiadają organizatorzy tegorocznej majówki w Człuchowie. Różnego rodzaju wydarzenia odbywać się będą od soboty (30.04) do poniedziałku (2.05).

Całość zainauguruje koncert zespołu Latvian Blues Band. – Będzie to wiosenna zapowiedź organizowanego co roku w Człuchowie, Polish Boogie Festivalu – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Koncert ten będzie można obejrzeć w SOHO Kuchnia & Bar przy ul. Wojska Polskiego w sobotę (30.04) o godzinie 20.00.

W niedzielę (1.05) o godzinie 19.00 w sali widowiskowej MDK – premiera spektaklu „Balladyna” przygotowanego przez pracownię teatralną Miejskiego Domu Kultury. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w sekretariacie MDK.

Poniedziałek (2.05) to z kolei festyn plenerowy. Od godziny 12.00 przy plaży OSiR nad jeziorem Rychnowskim na całe rodziny czekać będą liczne niespodzianki. W programie między innymi wystawa pojazdów, prezentacja sprzętu policyjnego, nauka żeglowania oraz gry i zabawy dla dzieci. – Atrakcji będzie mnóstwo. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Bondarenko. Po południu w amfiteatrze przy plaży rozpocznie się część artystyczna. Oprócz występów dzieci i młodzieży z sekcji artystycznych MDK, odbędą się też koncerty: Eweliny Przytarskiej i zespołu Hals.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content