NA FERIE ZAPRASZAMY DO CZŁUCHOWA

12 sty, 2023 | Człuchów

Zajęcia artystyczne, seanse kinowe oraz zestawy gier i zabaw – to propozycja Miejskiego Domu Kultury na tegoroczne ferie zimowe. Wszystkie zajęcia będą bezpłatne. Nie trzeba się na też na nie wcześniej zapisywać.

– Wymyśliliśmy sobie tak, aby zagospodarować Wam czas w godzinach od 9.00 do 14.00, każdego dnia. Zajęcia będą zróżnicowane. Znajdą się zajęcia dla tych, którzy lubią manualnie popracować. Są to zajęcia modelarskie lub zajęcia plastyczne. Będą zajęcia kreatywne w pracowni gier i zabaw oraz w pracowni teatralnej. Będzie też można pośpiewać w feryjnym karaoke lub wyciszyć się podczas seansów w naszym kinie feryjnym – mówi Miłosz Gawroński z Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Bogatą ofertę atrakcji ma także Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie. Tam codziennie od poniedziałku do piątku, przez dwa tygodnie ferii odbywać się będą zajęcia dla dzieci i młodzieży. W programie m.in. warsztaty decoupage, warsztaty kulinarne, konkursy układania puzzli, spektakl teatralny oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

Na zajęcia w swoje progi zaprasza także Muzeum Regionalne w Człuchowie. Tam w ofercie dla dzieci młodzieży można znaleźć m.in. zajęcia plastyczne, warsztaty muzealne i kursy hafciarskie. Tu także zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content