MODERNIZACJA CZŁUCHOWSKIEJ PLAŻY – OGŁOSZONO PRZETARG

9 wrz, 2022 | Człuchów

Do 22 września firmy zainteresowane wykonaniem modernizacji plaży i położonego przy niej terenu rekreacyjnego nad Jeziorem Rychnowskim, mogą składać swoje oferty. Miasto Człuchów ogłosiło przetarg na tę inwestycję.

– W ramach tego zadania planujemy przebudowę i rozbudowę obiektu, w którym mieści się baza noclegowa, modernizację sanitariatów, budowę nowych dziesięciu stanowisk kempingowych wraz pełną infrastrukturą socjalną i sanitarną. Powstaną też nowe boiska do piłki plażowej, siatkowej i nożnej, w tym także boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową. Będą też nowe ławki, stoliki, czyli elementy małej architektury – mówi Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

Dodatkowo planowana jest też budowa zadaszenia istniejącego tam amfiteatru, a także budowa kuchni polowej, z której korzystać będą goście przebywający na campingu. Zwycięska firma będzie miała od momentu podpisania umowy 8 miesięcy na wykonanie zadania. Cała inwestycja jest dofinansowana w ramach rządowego programu Polski Ład. Miasto Człuchów otrzymało na ten cel wsparcie w wysokości 2 mln zł.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content