MECZ BOKSERSKI POLSKA – NIEMCY JUŻ W SOBOTĘ W CZŁUCHOWIE

8 wrz, 2022 | Człuchów

Najlepsi młodzi bokserzy z Polski i Niemiec wystąpią w Człuchowie. Już w najbliższą sobotę (10.09) w hali sportowej przy ulicy Koszalińskiej odbędzie mecz Polska – Niemcy. Zawodnikami będą reprezentanci obu krajów występujący w kategorii wiekowej U-16. Początek meczu – godzina 17.30.

Cała impreza będzie miała formułę gali bokserskiej. Wydarzeniu patronuje Polski Związek Bokserski. Nie lada atrakcją będzie obecność w charakterze obserwatorów, wielu znanych polskich pięściarzy. Swój przyjazd do Człuchowa zapowiedzieli m.in. Dariusz Michalczewski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, a także Krzysztof i Leszek Kosedowscy.

– Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się sportem, w tym przypadku boksem. Ale też zapraszamy tych, którzy chcą na własne oczy zobaczyć, jak wygląda prawdziwy mecz bokserski – zachęca Bartosz Oleszczuk, organizator wydarzenia.

Bilet wstępu będzie kosztował 30 złotych, przy czym cały dochód z imprezy wspomoże Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Człuchowie. Wstęp na trybuny będzie możliwy już od godziny 14.30. O 16.30 odbędą się walki przedmeczowe. Sam pojedynek Polska – Niemcy rozpocznie się o 17.30.

Dodatkową atrakcją będzie bieg i trening z udziałem Dariusza Michalczewskiego i Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Odbędzie się on w przeddzień meczu, czyli w piątek – 9 września o godzinie 11.00 w Parku Luizy w Człuchowie. Jest to wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych. Zbiórka na Polanie Rodzinnej. W przypadku deszczu, trening zostanie przeniesiony do sali Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

 

 

grafika: organizator

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content