KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW – RUSZYŁY ZAPISY

27 lut, 2017 | Człuchów

Do 3 marca będą przyjmowane zapisy do kolejnej edycji Człuchowskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów. W tym roku impreza będzie organizowana już po raz 15. Wezmą w niej udział młodzi muzycy z całego Pomorza.

Tegoroczny Konkurs Młodych Instrumentalistów odbędzie się 11 marca (sobota). W tym roku zaprezentują się w nim soliści i duety. Ze względu na duże zainteresowanie, od 3 lat impreza organizowana jest naprzemiennie – dla zespołów w jednym roku oraz dla solistów i duetów w drugim. „Przyjeżdżają do nas artyści przede wszystkim z województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko – pomorskiego. Bywają także przedstawiciele innych województw. Wszyscy są uczniami szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich” – wyjaśnia Bogdan Barański, Prezes Stowarzyszenia Pro Kultura w Człuchowie – organizator imprezy. W imprezie nie mogą brać udział uczniowie szkół muzycznych. Dla nich, w całym kraju organizowane są oddzielne konkursy. Człuchowski, adresowany jest natomiast dla dzieci i młodzieży pobierającej naukę prywatnie lub w ogniskach muzycznych. W tym roku konkurs zostanie przeprowadzony w ciągu jednego dnia. O godzinie 9.00 (11.03) rozpoczną się przesłuchania konkursowe, a o 17.30 ogłoszenie zostaną wyniki i odbędzie się koncert laureatów.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są dostępne na stronie Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie:  http://czluchow.naszdomkultury.pl

Bezpośredni link do dokumentacji konkursu: http://www.czluchow.naszdomkultury.pl/n,xv-czluchowski-konkurs-mlodych-instrumentalistow

Impreza organizowana jest pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Człuchowskiego oraz Burmistrza Miasta Człuchowa.

 

 

fot: www.serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content