KONCERT ŚWIĄTECZNY W MDK

17 gru, 2021 | Człuchów

Miłośnicy dobrej muzyki i atrakcyjnych widowisk powinni w niedzielę (19.12) przyjść do Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Odbędzie się tam koncert zatytułowany „Spotkania z kolędą”. Na scenie wystąpią nie tylko wokaliści, ale też tancerze.

Artystami będą młodzi wychowankowie sekcji muzycznych i tanecznych działających przy Miejskim Domu Kultury w Człuchowie. To nie pierwszy taki koncert organizowany przez naszą placówkę – mówi Adam Bondarenko, dyrektor MDK w Człuchowie.

– Tradycyjnie świąteczny nastrój powoduje, że w naszych pracowniach przygotowujemy materiał typowo świąteczny i kolędowy. Jak co roku od wielu lat ten materiał prezentujemy na koncercie podsumowującym naszą jesienną pracę – dodaje dyrektor.

Z powodu ograniczeń dotyczących pojemności sali, koncert będzie prezentowany dwukrotnie. Pierwszy występ odbędzie się o godzinie 15.00, a drugi o 17.00. Wstęp będzie bezpłatny, jednak wcześniej w sekretariacie domu kultury należy pobrać darmową wejściówkę upoważniającą do wejścia na salę widowiskową o kreślonej godzinie.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content