KATOLICY NA ULICY – FESTIWAL RADOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W CZŁUCHOWIE

15 cze, 2022 | Człuchów

Koncerty, animacje i wspólna modlitwa – tak ma wyglądać tegoroczna edycja Festiwalu Radości Chrześcijańskiej „Katolicy na Ulicy – Człuchów 2022”. Impreza organizowana jest już po raz czwarty. W tym roku organizatorzy spodziewają się nawet kilku tysięcy widzów.

Całe wydarzenie odbywać się będzie w czwartek (16.06) na człuchowskim Rynku. O godzinie 18.00 rozpoczną się pierwsze koncerty. Na scenie wystąpi m.in. 150 – osobowy chór pod dyrekcją Przemysława Wojnarowskiego, a także soliści: Aleksandra Olejnik, Agata Wietrzycka i raper Tau.

– Zapraszamy całe rodziny, młodych ludzi i seniorów na nasz człuchowski Rynek. Spotkanie w tym roku odbędzie się w stylu muzyki gospel. Będzie super, dużo ciekawych rzeczy. Będzie wystawa kulinarnych smakołyków od Kół Gospodyń Wiejskich, będą też zabawy z wodzirejem – mówi Wiesława Murdza, przewodnicząca stowarzyszenia Rodzina Kolpinga, które jest organizatorem wydarzenia. Tegoroczny festiwal potrwa do godziny 22.00. Organizowany jest on pod hasłem: #POKÓJNIEŚCIE.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content