JUŻ JUTRO RUSZA POLISH BOOGIE FESTIVAL

26 lip, 2023 | Człuchów

Artyści z Polski, USA, Norwegii, Szwajcarii, Szwecji, Łotwy, Niemiec i Wielkiej Brytanii wystąpią na tegorocznym Polish Boogie Festivalu w Człuchowie. Impreza startuje już jutro (27.07) i potrwa do soboty (29.07).

Polish Boogie Festival to największa tego typu impreza w Europie Środkowej. W tym roku jest ona organizowana już po raz dziewiętnasty. Na trzy dni przyciąga do Człuchowa tysiące fanów muzyki boogie oraz stylu retro nie tylko z całej Polski, ale też z zagranicy. A będzie na co popatrzeć i czego posłuchać – zapewnia Adam Bondarenko, dyrektor Polish Boogie Festival. – Doskonali pianiści, dużo muzyki boogie woogie, rockabilly i pogranicza boogie woogie. Będzie też dużo tańca – dodaje dyrektor.

Pierwszy koncert startuje się już jutro (27.07) w kompleksie Canpol w Sieroczynie k. Człuchowa. Będzie to inauguracja tegorocznego festiwalu. Początek – godzina 20.00. Na tamtejszej scenie wystąpią m.in. Nico Brina (CH) i Reidar Larsen (NO).

W piątek (28.07) koncerty odbywać się będą już na Polanie Rodzinnej w Lasku Luizy. Impreza startuje o godzinie 19.00. W programie oprócz koncertów gwiazd będą też pokazy tańca.

Sobota (29.07) to wielki finał festiwalu. Zainaugurują go już tradycyjne wyścigi starych motocykli. Wszystko to będzie można oglądać od godziny 10.00 na zamkniętym odcinku drogowym ulicy Jerzego z Dąbrowy. Wieczorem na Polanie Rodzinnej rozpocznie się Saturday Night Lights. To koncert podsumowujący tegoroczne wydarzenie. Wystąpią w nim m.in: Boogie Boys (PL), Tom Seals (DE), Bluebirds (SE) i Boogie Banausen (DE). Będą też pokazy tańca, wybory miss Pin-Up i miasteczko festiwalowe.

Bilety na koncerty można nabyć na stronie organizatora: https://polishboogie.com/ oraz przy wejściu na teren festiwalowy.    

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content