GRUNT TO RODZINKA – AKCJA MDK

5 sie, 2018 | Człuchów

Jeżeli szukasz rodzinnych przygód, pomysłów na zabawę z dzieckiem, towarzystwa dla swojej pociechy? – możesz przyjść do Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Placówka wraz ze stowarzyszeniem Pro Kultura realizuje program „Grunt to Rodzinka”.

Jest to cykl zajęć dla całych rodzin. „Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków” – zapowiada Adam Gawroński z Miejskiego Domu Kultury. W pierwszej edycji zabawy, najmłodszy jej uczestnik miał roczek, a najstarszy był już w podeszłym wieku. Chodzi o to aby integrować pokolenia i organizować dla nich czas w taki sposób, aby każdy mógł być czynnym uczestnikiem zabawy – dodają organizatorzy. Przykładem tego może być na przykład przygotowanie widowiska pod tytułem „Rzepka”. Zajęcia teatralne to tylko jedna z propozycji. Do wyboru są także taneczne animacje oraz majsterkowanie w modelarni. 

Udział w akcji jest bezpłatny. Wskazane jest jednak aby wcześniej zgłosić chęć udziału w zabawie. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 17.00. Akcja będzie realizowana do końca września.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content