FERIE W CZŁUCHOWIE

24 sty, 2018 | Człuchów

Miejski Dom Kultury, Muzeum, Biblioteka, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa. To człuchowskie instytucje miejskie, które zorganizują w tym roku zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Ferie w województwie pomorskim rozpoczynają się 29 stycznia i potrwają do 11 lutego.

Muzeum Regionalne w Człuchowie proponuje w tym roku warsztaty muzealne oraz zajęcia plastyczne. Koła zainteresowań czynne będą też w Miejskim Domu Kultury. Placówka przygotowała ofertę na dwa tygodnie ferii. Zajęcia sportowe, kulinarne, plastyczno – techniczne, muzyczno – ruchowe i rozrywkowe, to z kolei propozycje Szkoły Podstawowej. Zabawy na świeżym powietrzu codziennie organizować będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do akcji Ferie 2018 włączają się również Miejska Biblioteka Publiczna oraz Biblioteka Pedagogiczna. Obie placówki będą miały ciekawe oferty na zimowy wypoczynek. Szczegółowe harmonogramy zajęć są już opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Człuchowie:  www.czluchow.eu

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na niektóre zajęcia obowiązują zapisy. O szczegóły należy pytać w sekretariatach poszczególnych instytucji. Zdecydowana większość ofert to zajęcia bezpłatne.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content