DZIEŃ OTWARTY PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO W CZŁUCHOWIE

8 mar, 2017 | Człuchów

Jak wygląda w środku? Jaką ma ofertę? Czy są jeszcze wolne miejsca? – odpowiedzi na te pytania, będzie można uzyskać już w najbliższą sobotę (11.03). Mowa o Dniu Otwartym w Przedszkolu Miejskim im. Jacka i Agatki w Człuchowie. Placówka zaprasza wszystkich zainteresowanych w godzinach 10.00 – 12.00

Przedszkole Miejskie jest obecnie jedyną tego typu publiczną placówką w mieście. Pozostałe w Człuchowie, to przedszkola prywatne. Obecnie sprawuje ono opiekę nad grupą prawie 190 dzieci. Zapisy na kolejny rok szkolny już ruszyły. Dla lepszego poznania oferty placówki, w najbliższą sobotę zostanie zorganizowany dzień otwarty, na który już teraz zaproszone są wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

– Proponujemy niezwykłą podróż po świecie Jacka i Agatki. Będzie to okazja dla dzieci do wspaniałej zabawy, zwiedzania naszego przedszkola, a dla rodziców okazja do rozmowy z nauczycielami – mówi Mariola Wójcik, dyrektor Przedszkola Miejskiego w Człuchowie. Dodatkową atrakcją będą także niespodzianki edukacyjne, przygotowane w poszczególnych salach.   

 

 

fot: www.serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content