DZIEŃ KOBIET W RZECZENICY – ZAPROSZENIE

6 mar, 2024 | Rzeczenica

Porcja dobrej muzyki, słodkości i niespodzianki. Wszystko to czekać będzie na tych, którzy przyjdą 9 marca do sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy. O godzinie 16.00 odbędą się tam obchody Dnia Kobiet. Wstęp na to wydarzenie jest otwarty dla wszystkich.

Całość zainauguruje niezwykłe widowisko muzyczne. – W tym roku proponujemy paniom, ale nie tylko paniom z gminy Rzeczenica, koncert podczas którego można usłyszeć piosenki z repertuaru Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Zaprezentuje się przed nami pani Anna Żebrowska z Wrocławia. Uczestniczka wielu programów telewizyjnych, osoba, która koncertowała wspólnie z Violettą Villas, Alicją Majewską i wieloma innymi gwiazdami polskiej piosenki – zapowiada Piotr Furtak, dyrektor GCKSTiR w Rzeczenicy.

Dodatkową atrakcją będą konkursy z nagrodami. Pierwszy dla pań. Spośród wszystkich kobiet obecnych na sali rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Drugi konkurs, adresowany będzie do panów, przy czym panowie będą mogli wygrać atrakcyjne upominki dla swoich pań. Będzie on polegał na tym, że panowie muszą wcześniej przesłać za pomocą facebooka na profil GCK Rzeczenica, życzenia dla swojej damy. Spośród autorów wszystkich takich życzeń rozlosowane zostaną nagrody. W puli nagród są m.in. vouchery na zabiegi kosmetyczne, wejściówki na basen. Panowie, którzy nie posiadają profilu facebookowego, mogą przesłać życzenia mailem na adres: [email protected], wówczas organizatorzy umieszczą je na swoim profilu facebookowym. Udział w zabawie i wstęp na to wydarzenie jest otwarty dla wszystkich. Całość zakończy słodki poczęstunek.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu  (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content