DNI CZŁUCHOWA JUŻ W PIĄTEK

15 cze, 2021 | Człuchów

Mrozu, Euforia i musical „Rollercoaster adrenaliny” – to największe atrakcje tegorocznych Dni Człuchowa. Trzydniowe świętowanie rozpocznie się w piątek 18 czerwca. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie wolny. Warunkiem jest jednak zachowanie wciąż obowiązującego reżimu sanitarnego.

Tegoroczne obchody Dni Człuchowa zainauguruje widowisko muzyczne przygotowane przez dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia do Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. „Rollercoaster adrenaliny”, bo taki właśnie tytuł nosi to widowisko muzyczne będzie można obejrzeć o godzinie 18.00 na stadionie miejskim. Wieczorem na tej samej scenie wystąpi gwiazda wieczoru – Mrozu.

Sobotnie świętowanie również zorganizowane będzie na stadionie miejskim. Początek także zaplanowano na godzinę 18.00. Tego dnia na scenie zaprezentują się młodzi tancerze z Człuchowa i okolic, nowopowstały chór Euforia oraz zespół „Szklany Ogród”. Wieczorem miejsce to przeobrazi się w strefę kibica. Widzowie będą tam mogli obejrzeć mecz Polska – Hiszpania.

Niedzielne świętowanie zorganizowane będzie z kolei w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Publiczność będzie tam mogła obejrzeć spektakl familijny pt. „Kasia, Babcia i …Goście”. Na scenie wystąpią wychowankowie sekcji teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Początek – godzina 16.00.

 

grafika: MDK w Człuchowie

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content