DNI CZŁUCHOWA! – JUŻ OD PIĄTKU

22 cze, 2023 | Człuchów

Grzegorz Hyży będzie muzyczną gwiazdą tegorocznych obchodów święta miasta w Człuchowie. Impreza stratuje już w najbliższy piątek. Świętowanie potrwa aż trzy dni.

Początkiem obchodów Dni Człuchowa będą koncerty lokalnych artystów. Wszystko to w piątek już od godziny 17.00 na stadionie OSiR. – Na początek tradycyjnie pokazanie tego co się robiło podczas roku szkolnego w naszych pracowniach, w pracowniach Miejskiego Domu Kultury, ale także w zaprzyjaźnionych szkołach tanecznych i wokalnych w Człuchowa. Zaprezentują się też przedszkolaki – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Około 19.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoruGrzegorz Hyży. Całość zakończy koncert Dj Casprova, który wystąpi z towarzyszeniem instrumentalistów grających na żywo.

Sobota to z kolei Yoga Day by Małgorzata. Wszyscy miłośnicy tego typu rozrywki spotkają się na Polanie Rodzinnej już o godzinie 10.30. – Tam oprócz ćwiczeń yogi będą pokazy karate i pokaz tańca. To co jednak akcentujemy szczególnie, będzie też bezpłatne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Każdy kto je ukończy, otrzyma odpowiedni certyfikat – dodaje dyrektor. Z myślą o dzieciach uruchomione będzie też plenerowe planetarium. Podczas wydarzenia zbierane będą dobrowolne datki na zakup kolejnego defibrylatora AED dla miasta. Cały sobotni festyn potrwa do godziny 14.00.

Niedziela to z kolei koncert człuchowskiego chóru Euforia. Artyści wystąpią o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury. Wstęp – 10 złotych, przy czym każdy bilet będzie cegiełką wspomagającą działalność zespołu.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content