DNI CZŁUCHOWA – CO, GDZIE I KIEDY…

14 cze, 2022 | Człuchów

Grupa Lemon wystąpi podczas tegorocznych Dni Człuchowa. Przygotowania do święta miasta powoli dobiegają końca. Główne obchody zaplanowano na sobotę (18.06), choć pierwsze wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę (15.06).

Tegoroczne Dni Człuchowa zainauguruje spektakl teatralny dla dzieci, który będzie można obejrzeć w fosie Zamku Krzyżackiego w Człuchowie w środę o godzinie 13.00.

W piątek o godzinie 9.00 w zamkowej sali głównej odbędzie się uroczysta sesja Rady Miejskiej, podczas której zostanie podpisane oświadczenie o kontynuacji współpracy z francuskim miastem partnerskim Człuchowa – Conches en Ouche, wręczony zostanie również tytuł Zasłużony dla Miasta Człuchów dla Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Człuchowie oraz Nagrody Burmistrza dla uzdolnionych uczniów.

Sobota będzie dniem festynowym. W tym roku wszystkie koncerty organizowane będą nie na stadionie, lecz na Polanie Rodzinnej w Parku Luizy. Pierwszy rozpocznie się o godzinie 18.00.

– Na scenie wystąpią między innymi wychowankowie pracowni wokalnej i tanecznej MDK, uczniowie szkoły Piano, uczestnicy zajęć szkoły tańca Dancemania oraz studia wokalnego Metrum. Będzie też koncert chóru Euforia oraz Klaudii Kaczyńskiej z zespołem – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Późnym wieczorem na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – grupa Lemon. Będzie ostatni punkt w programie sobotnich uroczystości.

Zwieńczeniem Dni Człuchowa będzie kolejny spektakl teatralny. Widowisko pt. „Wznowienie”, będzie można obejrzeć w niedzielę (19.06) o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MDK. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content