CZŁUCHOWSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK

8 maj, 2017 | Człuchów

Wystawy i spotkania z ciekawymi ludźmi, to propozycje Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie na trwający Tydzień Bibliotek. Placówka na bieżąco organizuje spotkania literackie dla dzieci. Oferta dla młodzieży i dorosłych, również będzie ciekawa.

Już w najbliższą środę (10.05) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z Ewą Krawiec, człuchowską artystką, piszącą poezję, a także zajmującą się sztuką plastyczną. „Pani Ewa zainteresowała nas między innymi decoupagem, tworzeniem lalek – tildów i haftem. Do tej pory człuchowskiej publiczności znana ona była bardziej jako pisarka. Teraz poznamy jej inne talenty” – mówi Maria Dąbrowska, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie.

W czwartek (11.05) odbędzie się natomiast spotkanie z Małgorzatą Piekarską, dziennikarką i autorką książek dla dzieci. Gość biblioteki będzie czekał na młodych czytelników już od godziny 9.00.

W kolejną środę (17.05) gościem człuchowskiej biblioteki będzie natomiast Argymir Iwicki – dziennikarz, podróżnik i pisarz. Opowie on o swoich podróżach do Serbii. Jest on także autorem książki o tym kraju – „Burek na śniadanie. Serbia dla koneserów”. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17.00.

Do końca maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie można także oglądać wystawę fotografii „Kolory morza”, autorstwa Sławomira Szumowskiego. Wstęp na wszystkie wystawy i spotkania z artystami jest bezpłatny.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content