CZŁUCHOWSKI PIKNIK INTEGRACYJNY – ZAPROSZENIE

25 maj, 2017 | Człuchów

Gry, konkursy i wspólna zabawa, bez względu na wiek – to człuchowska propozycja na najbliższą sobotę (27.05). O godzinie 14.00 rozpocznie się tam piknik integracyjny pod hasłem „Wszyscy jesteśmy ważni”.

Cała impreza będzie się odbywała w obrębie Rynku. Mogą w niej wziąć udział nie tylko mieszkańcy Człuchowa, ale także goście nas odwiedzający – zapowiadają organizatorzy. „Chcemy w ten sposób integrować ludzi zarówno młodych, jak i starszych – zarówno zdrowych, jak i niepełnosprawnych. Jest to wydarzenie dla wszystkich” – mówi Ewa Osińska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Człuchowie. Atrakcją dla dzieci będzie mini park rozrywki, z którego będzie można korzystać za darmo. Będą też animatorzy zabaw i warsztaty garncarskie. Organizatorzy przygotują także smaczny poczęstunek. Inną z ciekawostek będzie możliwość obejrzenia sprzętu policyjnego i strażackiego. Dorośli natomiast będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez psychologa, pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Człuchowie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Człuchowie i Klub Abstynenta „Krokus”. Patronat honorowy sprawuje Burmistrz Miasta Człuchowa. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

 

fot: www.serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content