CZŁUCHOWSKI KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW – ZAPISY

6 mar, 2018 | Człuchów

Jeszcze tylko do piątku (9.03) przyjmowane będą zapisy do Człuchowskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów. Wydarzenie jest organizowane już po raz 16. W tym roku na człuchowskiej scenie zaprezentują się zespoły.

Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów adresowany jest do dzieci i młodzieży nieuczącej się w szkołach muzycznych. Startować w nim mogą wyłącznie uczniowie ognisk muzycznych, podopieczni kółek zainteresowań działających przy domach kultury oraz pobierający lekcje indywidualne. Dzięki takim założeniom człuchowska impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest ona także jedną z najbardziej prestiżowych w tej części kraju.

Konkurs organizowany jest w ten sposób, że w latach parzystych oceniane są zespoły, a w latach nieparzystych rywalizują ze sobą soliści i duety. „W tym roku zapraszamy zespoły, które będą podzielone na kategorie ze względu na wiek oraz instrumentarium” – mówi Adam Bondarenko, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. W rywalizacji mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 19 lat.

Konkurs odbędzie się 17 marca 2018r. o godzinie 9.00 w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie. Karty zgłoszeń oraz regulamin, dostępne są na stronie internetowej MDK w Człuchowie: www.czluchow.naszdomkultury.pl

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content