CZŁUCHOWSKI CAMPING NR 80 PONOWNIE W KRAJOWEJ CZOŁÓWCE

2 lis, 2021 | Człuchów

Drugie miejsce w kraju w plebiscycie Mister Camping zajął Camping nr 80 nad jeziorem Rychnowskim w Człuchowie. Wyniki konkursu ogłosiła Polska Federacja Campingu i Caravaningu. To już drugi rok z rzędu, gdy człuchowski camping plasowany jest na drugim miejscu w kraju, a piąty, gdy obiekt sklasyfikowano w ścisłej czołówce konkursu.

W tegorocznym rankingu ocenie poddano ponad 250 podobnych obiektów w całej Polsce. Swoje opinie wyrażali jego użytkownicy. Wśród nich byli także anonimowi przedstawiciele federacji, występujący w roli tajemniczego klienta.

– Pod uwagę brane jest zawsze bezpieczeństwo na campingu, a więc zachowanie w tym momencie reżimu sanitarnego, zadowolenie klientów no i ocena całego campingu jako miejsca do odpoczynku – mówi Igor Bodziak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie.

Człuchowski camping położony jest nad jeziorem Rychnowskim. Do dyspozycji wczasowiczów w sezonie letnim jest strzeżona plaża, park wodny, park linowy, mini golf i dwa place zabaw. Obiekt zajmuje obszar prawie 9 hektarów. W murowanych domkach i pawilonach może on przyjąć 100 osób. Kolejne kilkadziesiąt stanowisk przeznaczonych jest dla użytkowników kamperów oraz biwakowiczów pod namiotami.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content