CZŁUCHOWSKI CAMPING JEDNYM Z NAJLEPSZYCH W POLSCE

28 gru, 2020 | Człuchów

Camping nr 80 znajdujący się w Człuchowie nad jeziorem Rychnowskim po raz kolejny został nagrodzony w plebiscycie Mister Camping, organizowanym co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. Tym razem zajął on drugie miejsce w kraju. To najlepszy wynik od co najmniej dziesięciu lat. Przed rokiem człuchowski camping sklasyfikowano na miejscu trzecim.

„Camping nasz cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. W tym roku było bardzo dużo ludzi. Na pewno wpływ na to miały wysokie oceny zarówno od turystów, jak i władz Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu” – mówi Igor Bodziak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie.

Atutem campingu jest nie tylko jego położenie, ale także udogodnienia dla wypoczywających na nim wczasowiczów. „Mamy nowe sanitariaty, teren jest w całości ogrodzony, są dwa duże place zabaw, park linowy, mini golf, baseny zewnętrzne plus kąpielisko ze sprzętem pływającym. Wszyscy czują się u nas komfortowo” – dodaje Bodziak.

Na polu campingowym urządzonych jest 40 stanowisk dla przyczep i kamperów. Tuż obok jest także pole namiotowe oraz domki, które można wynająć. Łącznie w całym kompleksie wypoczywać może nawet do 450 osób. 

Oceny campingów dokonują co roku wypoczywający na nich turyści, wśród których są także anonimowi kontrolerzy powołani przez federację. W tym roku w całym kraju oceniono ponad 250 campingów.

 

 

fot. UM w Człuchowie

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content