CZŁUCHOWSKI ANIOŁ WRĘCZONY [GALERIA]

11 gru, 2018 | Człuchów

Izabela Odejewska otrzymała w tym roku statuetkę Człuchowskiego Anioła. To najwyższe wyróżnienie przyznawane wolontariuszom i filantropom przez działające w mieście organizacje pomocowe.

Ceremonia przyznania tytułu odbyła się podczas tegorocznej gali z okazji Dnia Wolontariusza. Raz roku w Człuchowie odbywa się spotkanie wszystkich tych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem pomagali potrzebującym. Wyróżnienia wolontariuszom przyznają między innymi instytucje prowadzące hospicjum, noclegownię dla bezdomnych czy azyl dla zwierząt. Na liście wyróżnionych znalazło się kilkadziesiąt nazwisk i organizacji. W części finałowej uroczystości ogłoszono nazwisko osoby, która otrzymała najważniejszą nagrodę – Człuchowskiego Anioła.

W tym roku statuetkę tę wręczono Izabeli Odejewskiej.

„Na takie wyróżnienie trzeba naprawdę zasłużyć. Jeżeli zasłużyłam na nie to przyjmuje je z bardzo poważnym zobowiązaniem do działania na rzecz innych” – mówiła podczas gali Izabela Odejewska.

Laureatka wyróżnienia prowadzi duże przedsiębiorstwo w podczłuchowskim Sieroczynie. W swoich obiektach często organizuje akcje charytatywne. Wspomaga też rzeczowo lub finansowo organizacje pomocowe, szkoły i domy dziecka. Jej firma niosła też pomoc poszkodowanym w nawałnicy w 2017 roku.

fot:. serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content