CZŁUCHOWSKA MAJÓWKA NA PLAŻY – BYŁO MUZYCZNIE I KOLOROWO [GALERIA]

5 maj, 2022 | Człuchów

Koncerty, zabawy, dmuchane zamki, konkursy i prezentacje sprzętu. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na tegoroczny majówkowy festyn na plaży w Człuchowie. Wydarzenie zatytułowane „Dzieci dzieciom” odbyło się w poniedziałek (2 maja) nad jeziorem Rychnowskim.

Wydarzenie organizowane było wspólnie przez Miasto Człuchów, Gminę Człuchów, Powiat Człuchowski, Miejski Dom Kultury w Człuchowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie, Miejską Bibliotekę Publiczną w Człuchowie oraz Stowarzyszenie Człuchowskie Forum Samorządowe. Wszystko zorganizowane z myślą nie tylko o mieszkańcach, ale także turystach przebywających w tym czasie w Człuchowie. Sporą grupę uczestniczącą w zabawie stanowili także goście z Ukrainy.

Każde dziecko mogło zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu, karetki pogotowia lub wozu strażackiego. Były także liczne koncerty oraz cieszący się ogromną popularnością festiwal kolorów. Nie zabrakło także animacji dla najmłodszych.

Organizację pikniku wsparło również wiele instytucji, firm i organizacji, wśród nich: Liga Obrony Kraju, Supramed, Środowiskowy Dom Samopomocy, Klub Abstynenta KROKUS, Goodvalley, Człuchowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi, Człuchowski Klub Motorowy, „Rola” Sp. z o.o., Żłobek „Na górce”, Policja.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content