CZŁUCHOWSCY MISTRZOWIE PODSUMOWALI SEZON

1 paź, 2018 | Człuchów

Nie ma mocnych na człuchowskich motocrossowców. Nasza drużyna po raz czwarty z rzędu kończy sezon na najwyższym stopniu podium. Człuchowski Auto Moto Klub jest nie tylko Klubowym Mistrzem Polski Seniorów. Taki sam tytuł zdobyli również juniorzy.

„Ten sezon uważam za bardzo udany. Na szczególną uwagę zasługują tutaj juniorzy, którzy zdobyli tytuł Klubowego Mistrza Polski, mimo, że nikt z nas się tego nie spodziewał” – mówi Zbigniew Zakrzewski, Prezes Człuchowskiego Auto Moto Klubu. Zdaniem trenera na szczególną uwagę zasługują tacy zawodnicy jak: Kowalski i Zdunek, którzy na początku sezonu zmagali się z kontuzjami, ale później już odrabiali straty. Należy pochwalić także: Gałuszkę, Lemańczyka, Klina i Maję Kostrzewa, dziewczynkę, która doskonale radzi sobie z motocyklem – dodaje Zakrzewski. 

Dla Człuchowskiego Auto Moto Klubu był to czwarty sezon z rzędu zakończony zwycięstwem. Już teraz rozpoczynają się przygotowania do wiosennych startów. Trwają rozmowy sponsorskie. Władze klubu nie wykluczają wzmocnienia klubu, kolejnymi zawodnikami.

 

 

fot: UM w Człuchowie

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content