CZŁUCHÓW PONOWNIE LIDEREM INWESTYCJI

28 lis, 2023 | Człuchów

Kolejny certyfikat Brązowy Samorządowy Lider Inwestycji otrzymała Gmina Miejska Człuchów. Tytuł przyznawany jest samorządom, których działalność ma największy wpływ na rozwój inwestycyjny całego kraju.

Plebiscyt prowadzi Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza. – Gmina Miejska Człuchów ponownie zdobyła certyfikat Brązowy Samorządowy Lider Inwestycji za miesiąc październik 2023. Przypomnę, że taki sam certyfikat otrzymaliśmy w ubiegłym miesiącu, czyli za miesiąc wrzesień. Certyfikat jest przyznawany samorządom, których działalność ma największy wpływ na rozwój inwestycyjny całego kraju. Twórcą takiego rankingu Samorządowy Lider Inwestycji jest Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza, która co miesiąc przyznaje wyróżnienia najlepszym polskim samorządom oraz jednostkom podległym. Ranking jak i Zwierciadło pokazuje aktywność inwestycyjną i wpływ polskich samorządów na rozwój poszczególnych gmin, miast, powiatów i województw – mówi Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

Przyznany certyfikat nie wiąże się z żadnymi gratyfikacjami finansowymi. Miasto Człuchów także nie płaci za badania i przeprowadzenie certyfikacji.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content