BIBLIOTECZNE PROPOZYCJE NA FERIE

12 sty, 2021 | Człuchów

Mimo ograniczeń sanitarnych Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie nie rezygnuje z propozycji na ciekawe spędzenie ferii. Co prawda zajęcia stacjonarne nie są organizowane, ale placówkę warto odwiedzić, nie tylko po to, by wypożyczyć tam kolejną ciekawą książkę.

Pierwszą z propozycji jest „zestaw kreatywny”. Każdy przedszkolak może podczas ferii odebrać drobny upominek. – Jest to zestaw kilku figurek gipsowych do malowania oraz zestaw ćwiczeń, które  każdemu pozwolą utrzymać dobrą formę fizyczną – zapewnia Karolina Baranowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. Po upominki można zgłaszać się do wypożyczalni dla dzieci. Ilość zestawów jest ograniczona.

Oprócz przedszkolaków, również nieco starsi czytelnicy mogą spróbować swoich sił w sztuce plastycznej. Biblioteka ogłosiła konkurs pod hasłem: „Zimowe zabawy na świeżym powietrzu”. Chodzi o to, aby namalować lub narysować swój pomysł na spędzanie ferii na podwórku. Tak przygotowaną pracę należy sfotografować lub zeskanować i przysłać ją w formie elektronicznej mailem na adres biblioteki: [email protected]

Konkurs jest adresowany do uczniów klas I-III oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Prace należy nadsyłać do 29 stycznia. Na zwycięzców czekają nagrody.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content