A U NAS W CZŁUCHOWIE – ZAPROSZENIE

2 maj, 2018 | Człuchów

Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie zaprasza do udziału w konkursie literackim pod tytułem „A u nas w Człuchowie”. Wydarzenie jest adresowane do twórców amatorów chcących zaprezentować swoje prace.

Konkurs będzie podzielony na kilka kategorii wiekowych, stąd mile widziani są zarówno uczniowie jak i dorośli. Będzie też podział na utwory poetyckie oraz te, napisane prozą. Utwory należy też podpisać pseudonimem, a właściwe nazwisko autora należy umieścić w oddzielnej kopercie, tak aby jury oceniające prace do samego końca nie wiedziało czyją twórczość recenzuje. „Oczekujemy wierszy, opowiadań, wspomnień lub reportaży związanych z naszym regionem” – mówi `Teresa Lewińska z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. Konkurs nie jest adresowany wyłącznie do mieszkańców miasta. Mile widziane są także osoby, które kiedyś odwiedziły Człuchów i wywiozły stąd miłe wspomnienia.

Prace należy składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 czerwca. Konkurs „A u nas w Człuchowie” organizowany jest po raz czwarty.

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content