32. FINAŁ WOŚP W CZŁUCHOWIE – CO, GDZIE I KIEDY?

24 sty, 2024 | Człuchów

Złote i srebrne serduszka oraz rękawice bokserskie podpisane przez mistrzów boksu  – to tylko niektóre z atrakcji, jakie znajdą się na licytacjach w człuchowskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Człuchowie. Wielki finał tego wydarzenia odbędzie się już w najbliższą niedzielę (28.01).

W Człuchowie jak zwykle gramy mocno, głośno, wyraziście, kolorowo i wesoło. Będzie wiele tych atrakcji, które były do tej pory. Tradycyjnie w sobotę spotykamy się na śniadaniu sabatowym na Canpolu. Mocno gra w tym roku także szkoła sportowa. Organizuje ona wydarzenia już w czwartek i piątek – mówi Adam Bondarenko, wiceszef człuchowskiego sztabu WOŚP.

Siedzibą sztabu będzie jak zawsze Miejski Dom Kultury. Tam odbywać się będą koncerty i licytacje. Część wydarzeń organizowanych będzie w sali gimnastycznej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. W tym obiekcie urządzone będą animacje dla dzieci, stoiska kół gospodyń wiejskich oraz stoiska szkolne. W sali gimnastycznej odbędą się też pokazy gimnastyczne i pokazy karate. Jedną z największych atrakcji będzie możliwość wzięcia udziału we wspólnym treningu wraz z Przemysławem Saletą, Mistrzem Świata w kick-boxingu oraz Mistrzem Europy w boksie zawodowym. Po godzinie 15.00 Przemysław Saleta pojawi się także na scenie MDK. Będzie on prowadził licytacje rękawic bokserskich podpisanych przez polskich mistrzów boksu. Wszystkie gadżety, które będą licytowane, już teraz można oglądać na profilu facebookowym Miejskiego Sztabu w Człuchowie. Na tymże profilu odbędzie się także transmisja on-line z wydarzeń, które mają miejsce w sztabie. O godzinie 20.00 odbędzie się tradycyjne światełko do nieba. W Człuchowie fajerwerków nie będzie. Jak zapowiadają organizatorzy, wszystko po to, aby nie straszyć zwierząt. Zamiast wystrzałowego pokazu sztucznych ogni odbędzie się prezentacja zimnych ogni.  

Człuchowski sztab swoim zasięgiem obejmuje Miasto Człuchów, Gminę Człuchów, Gminę Rzeczenica i Gminę Przechlewo. Łącznie we wszystkich tych gminach kwestować będzie ponad 100 wolontariuszy.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu (zdjęcie archiwalne)

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content