Na spotkanie z Łukaszem Jakubowskim, autorem książki „Krajeński las rzeczy” zaprasza Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. Będzie to okazja do porozmawiania o kulisach powstawania publikacji oraz poznania samego autora.

„Krajeński las rzeczy” to najnowsza książka wydana przez Bibliotekę Publiczną w Sępólnie Krajeńskim. Jest to zbiór niezwykłych opowiadań o Krajnie. Historie ciekawe i nigdy dotąd nie publikowane. Całość zebrał i opisał Łukasz Jakubowski, regionalista, historyk i pracownik miejscowej biblioteki.

„Na tym spotkaniu chcemy mówić nie tylko o książce, nie tylko o tym co zawiera w środku, ale również o tym co jest dookoła tego. Chcemy przygotować prezentacje i zebrać najciekawsze fakty o Krajnie, które ukazały się z artykułach i publikacjach książkowych” – mówi Grażyna Kędzierska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim.

Spotkanie odbędzie się 6 marca (środa) o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Po prelekcji będzie także możliwość nabycia publikacji wraz z pamiątkowym wpisem  autora.

fot. serwissamorzadowy.eu