Zainteresowani posłaniem swojego dziecka do miejskiego przedszkola lub szkoły mogą wcześniej dokładnie obejrzeć obie te placówki. Specjalnie dla rodziców zorganizowane zostaną dni otwarte. Przedszkole Miejskie im. Jacka i Agatki zaprasza w sobotę 9 marca w godzinach 10.00 – 12.00. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi zaprasza natomiast w sobotę 16 marca w godzinach 10.00 – 12.00.

W Przedszkolu Miejskim będzie można obejrzeć sale zabaw, salę gimnastyczną i wszystkie inne pomieszczenia z których korzystają dzieci. To także okazja do poznania kadry. Zwiedzających prosi się o zabranie ze sobą obuwia zmiennego.

Publiczna Szkoła Podstawowa przy ulicy Średniej zaprasza w swoje progi tydzień później. Dla zwiedzających placówka przygotowuje niespodziankę ukrytą pod hasłem „Podróże małe i duże”. Podczas dnia otwartego będzie można także zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz jej bazą dydaktyczną.   

Zarówno Przedszkole Miejskie jak i Szkoła Podstawowa nr 1 rozpoczęły już rekrutację dzieci. Szczegóły na stronach internetowych obu placówek.

Przedszkole Miejskie im. Jacka i Agatki: http://jacekiagatka.eu/

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi: http://www.sp1.czluchow.net.pl/

fot. serwissamorzadowy.eu